google-site-verification: googleedc7c353150638d3.html

SKUP AUT POZNAŃ

Przyczepy campingowe - sezon działkowy rusza pełną parą!

Wiosna i lato to piękny okres. Nie pozwólmy aby zepsuły go ONE, czyli stare przyczepy campingowe.

 

Tak jak w przypadku rynku motoryzacyjnego, tak i rynek przyczep campingowych ma się całkiem dobrze, a to dlatego, że coraz więcej osób decyduje się kupić nie nową, lecz używaną przyczepę z prostych względów - jest tańsza.

Oferowane przyczepy używane pochodzą najczęściej zza granicy. W handlu małymi przyczepkami towarowymi duży udział mają też hipermarkety. 

 

Niewiadów - chyba najbardziej znana marka przyczep w Polsce. Pierwsze przyczepy turystyczne w Polsce zaczęto produkować w latach 60. ubiegłego wieku. Początkowo ich sprzedaż była bardzo skromna i oscylowała w granicach kilkuset sztuk rocznie, co wynikało z faktu, że w Polsce nie było jeszcze kultury podróżowania z przyczepami campingowymi na wakacje oraz rynek motoryzacyjny nie był tak rozwinięty jak w innych krajach Europy zachodniej. Dopiero masowa produkcja samochodów osobowych FSO sprawiła, że możliwości wakacyjnych wyjazdów znacząco się poprawiły i rozpoczęto prace nad przyczepą campingową z prawdziwego zdarzenia.  Niezmienny lider ma w swojej ofercie ponad 200 pozycji: małe przyczepki towarowe, specjalistyczne np. do przewozu mini koparek czy innego sprzętu itp., które również skupujemy.

 Wróćmy jednak do campingów.

Polacy przywożą z krajów UE nie tylko 10-letnie auta, ale również 20-letnie przyczepy. 

W naszym kraju taka przyczepa figuruje z ceną nawet 5 tyś. Za nieco ponad 16 tyś zł. możemy kupić nową  N126 z Niewiadowa. Każdy z nas wie zapewne, że kultowa N126, której produkcja rozpoczęła się w roku 1972 jest bardzo malutka i nie ukrywajmy to właśnie ona najczęściej króluje na działkach. Jedna będzie wiosną i latem pięknie otoczona kwiatami i krzewami, odmalowana i zadbana, dając możliwość właścicielom na miłe i spokojne spędzenie czasu w cieniu w upalny dzień, a inna będzie wrastać w ziemie i szpecić. 

Warto zadbać o wizerunek naszej działek na jakich są jeszcze te brzydkie, zdezelowane, wrośnięte w ziemie, pordzewiałe stare przyczepy, na których czas odcisnął piętno, a właściciele po latach postanowili się nareszcie ich pozbyć.  

 

Nasza firma zajmuje się również skupem przyczep campingowych. Dlatego jeśli mamy taką przyczepę, warto zadzwonić do Nas, a dalszy proces będzie przebiegał tak samo jak w przypadku sprzedaży auta. Posiadamy własny transport, więc nawet nie ruszony przez 30 lat camping jesteśmy w stanie wydobyć z grząskiego terenu za pomocą specjalistycznego sprzętu. 

 

 

 

skup aut recykling sprzedaz samochodow poznan i okolice zlomowanie aut
23 sierpnia 2019

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Www.skup-autpoznan.pl © 2019

Skup Samochodów Ciesiółka

ul. Stoinskiego 1

60-670 Poznań

Tel: 502-159-320

KONTAKT FACEBOOK