google-site-verification: googleedc7c353150638d3.html

SKUP AUT POZNAŃ

Komis samochodowy czy skup aut używanych?

Wstawienie auta do komisu samochodowego może być opłacalne, tylko wtedy gdy trafimy na uczciwą firmę.

Na współpracę z komisem decydujemy się głównie dlatego, że jest to zazwyczaj szybka transakcja i gotówka, nie musimy umawiać się z potencjalnym kupcem ani czekać X czasu na telefon z informacją, że ktoś chce kupić nasz samochód. A jeśli dojdzie do spotkania, okazuje się nagle, że jednak do transakcji nie dojdzie. Nie jest to na pewno szybki proces i marnujemy swój czas. Komis aut jest też bardzo dobrą sprawą dla osób, które nie znają się na motoryzacji.

 

 

Skup samochodów osobowych a komis

 

Wiele osób nie widzi różnicy między komisem a skupem aut. A różnica jest i to całkiem spora.

Skup aut od razu kupuje nasze auto. Komis nie. Komis samochodowy może pełnić role pośrednika w sprzedaży. Co się z tym wiąże, w momencie sprzedaży do skupu aut naszego samochodu, pieniądze zasilą konto skupu. Inaczej jest z komisem samochodowym, który od sprzedaży pobiera prowizję.

 

 

 

Nasza firma zajmuje się skupem aut, prowadzimy również auto - komis. Skupujemy samochody uszkodzone, bez przeglądu, bez OC, zniszczone, powypadkowe oraz w pełni sprawne, z brakującymi dokumentami. Prowadzimy recykling samochodowy. Posiadamy dwa komisy samochodowe na terenie Poznania. Do naszej firmy trafiają również sprzęty wodne typu łodzie, żaglówki, łodzie motorowe. Bierzemy w odkup także przyczepy campingowe, transportowe, budowlane lekkie oraz ciężkie. Motocykle, skutery elektryczne, miniścigacze, minicrossy, quady, skutery benzynowe.

skup samochodów osobowych komis samochodowy złomowanie aut auta używane poznań
28 marca 2019

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Www.skup-autpoznan.pl © 2019

Skup Samochodów Ciesiółka

ul. Stoinskiego 1

60-670 Poznań

Tel: 502-159-320

KONTAKT FACEBOOK